Důkladná příprava před zahraniční stáží začíná v Berlitz Praha

on 08 srpen 2016
Vytvořeno: 08 srpen 2016

Před odjezdem na studijní nebo pracovní stáž v zahraničí Vás čeká mnoho administrativy, zařizování, rezervací a jiných starostí. Často se ovšem opomíjí důležitý aspekt takového vycestování, a to jazyková příprava. Ujistěte se, že máte potřebnou slovní zásobu a znalost cílového jazyka, aby pro Vás Vaše zahraniční stáž byla pozitivní a přínosnou zkušeností. Jazykové centrum Berlitz Praha Vám s tím pomůže v rámci některého ze svých studijních programů, nyní navíc ve speciální letní nabídce!

dukladna priprava pred zahranicni stazi zacina v berlitz prahaBerlitz Praha

Jazykové centrum s tradicí a vlastní unikátní učební metodou. Díky mnohaletým zkušenostem a špičkovým lektorům jsme schopni Vám nabídnout efektivní studium cizích jazyků, které velmi rychle přináší kýžené výsledky. Individuální výuka probíhá konverzační formou, při které je kladen důraz na kvalitu jazykového vstupu a přirozené osvojování jazykových principů. Zlepšení je znát již po několika týdnech studia a Vaše sebevědomí poroste s ním. Vybrat si u nás můžete z více než 10 jazyků, které vyučujeme v atraktivních prostorách našeho centra.

Studijní programy

Abychom vyšli vstříc nejrůznějším požadavkům ze strany našich klientů, navrhli jsme několik typů individuálních kurzů podle intenzity a rozsahu, ze kterých si můžete vybrat. Obsah výuky odpovídá Vašim specifickým požadavkům, takže pokud se například potřebujete připravit pro práci na personálním oddělení, zaměříme se ve výuce na související slovní zásobu a tématiku.

Summer Immersion

Ideální intenzivní kurz na léto pro ty, kteří chtějí využít uvolněného období k práci na svých jazykových znalostech. Během pěti či deseti dnů absolvujete 20 nebo 40 lekcí se dvěma lektory v závislosti na variantě, kterou si vyberete. Celou dobu budete muset používat cílový jazyk a doslova jej žít. Při výuce budete používat naše originální učební materiály plné atraktivního a poutavého obsahu.

Total Immersion

Nejintenzivnější kurz v naší nabídce pro náročné klienty, kteří se potřebují rychle připravit na specifickou cizojazyčnou situaci. 12 lekcí každý pracovní den po dobu jednoho až čtyř týdnů absolvujete jazykovou výuku s týmem lektorů, se kterými trávíte i čas oběda, abyste měli možnost jazyk využít v reálné a neformální situaci. Díky vysoké intenzitě jazykového vstupu brzy začnete v cizím jazyce i uvažovat, což je klíčem k úspěchu. Z kurzu si odnesete pevné znalosti a dovednosti, které Vám usnadní následné studium či použití jazyka v praxi.

Klasické jazykové kurzy

V naší nabídce naleznete také kurzy s možností flexibilního plánování výuky v závislosti na Vašich časových možnostech v rozsahu od jednoho týdne až po tři měsíce.

Online výuka

Pokud chcete zůstat v kontaktu s cizím jazykem také během Vaší stáže, ideálním řešením je pro vás některý z našich online kurzů. Díky intuitivní platformě si budete moct cizí jazyk procvičovat doslova kdykoliv a kdekoliv a pomocí inteligentních nástrojů můžete sledovat svůj pokrok.

Letní akce

Každý, kdo si nyní v jazykovém centru Berlitz Praha zakoupí některý z našich individuálních intenzivních kurzů, obdrží jako bonus navíc celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zdarma.

Kontaktujte nás a začněte se svou jazykovou přípravou na zahraniční pobyt ještě dnes! Těšíme se na Vás!