Jazykové kurzy

Kvalitní jazykové vzdělání nabízí jazyková škola Berlitz již desítky let. Nabídněte svým zaměstnancům a vedoucím pracovníkům firemní jazykové kurzy, které zvýší jejich kvalifikaci. Jazykové vzdělání pracovníků posune Vaši firmu o úroveň výš.

Individuální výuka jazyků ve firmách
Jestliže plánujete vyslat některého ze svých manažerů pracovat do zahraniční firemní pobočky, dopřejte mu připravit se na jeho pracovní pobyt i jazykově. Nabídka soukromých kurzů jazyků pro firmy je široká.

Pod vedením lektora - rodilého mluvčího - se Vaši zaměstnanci mohou zdokonalovat v těchto cizích jazycích:

  • angličtina, čeština pro cizince, čínština, chorvatština, francouzština, italština, maďarština, němčina, portugalština, rumunština, ruština, slovenština, srbština a španělština.

Jazykové kurzy mohou probíhat ve Vaší firmě nebo v jazykovém centru Praha.

Online kurzy jazyků

Možná je pro Vaši firmu výhodnější nabídnout zaměstnancům výuku cizích jazyků po internetu. Zde je nabídka ještě širší. V online jazykových kurzech se můžete naučit až 42 cizích jazyků. Tato nabídka není nijak omezena - je dostupná odkudkoliv, kde je internetové připojení.

Business English

Naučte se jednat anglicky v obchodním prostředí a zdokonalte svoje znalosti angličtiny v seminářích obchodní angličtiny s Berlitz. Tyto semináře se zaměřují na procvičování mluveného slova a simulaci reálných situací.

Zajímají Vás firemní kurzy jazyků?

Kontaktujte pobočku jazykové školy Berlitz v Praze a dozvíte se všechny informace k nabídce firemní výuky jazyků.