Novinky

08 srp

Před odjezdem na studijní nebo pracovní stáž v zahraničí Vás čeká mnoho administrativy, zařizování, rezervací a jiných starostí. Často se ovšem opomíjí důležitý aspekt takového vycestování, a to jazyková příprava. Ujistěte se, že máte potřebnou slovní zásobu a znalost cílového jazyka, aby pro Vás Vaše zahraniční stáž byla pozitivní a přínosnou zkušeností. Jazykové centrum Berlitz Praha Vám s tím pomůže v rámci některého ze svých studijních programů, nyní navíc ve speciální letní nabídce!

Více info
08 čec


Znalost alespoň jednoho cizího jazyka je v současné době samozřejmostí a s jeho studiem se obvykle začíná už ve školních lavicích. Skupinová výuka pod vedením českých učitelů má jistě své výhody, ale nic se nevyrovná autentickému zážitku při studiu jazyků v zahraničí, uprostřed cizí kultury a mezi rodilými mluvčími. Pokud se k tomu navíc přidá i špičková učební metoda, kvalitní výsledek je zaručen. To vše Vám nabízí jazykové centrum Berlitz Praha, které Vám zajistí studijní pobyt v zahraničí.

Více info
21 čen

Čeká Vás zahraniční obchodní jednání a Vy chcete být připraveni minimálně na 100%? Nenechte se překvapit díky interkulturnímu a manažerskému školení, které vytvoříme na míru Vašemu zaměření a očekávané obchodní schůzce.

Read More
06 kvě

Chystáte se na zahraniční pracovní cestu, kde budete jednat se zahraničními partnery nebo Vaši zahraniční partneři přijedou k Vám?

Read More