Akční nabídka na vzdělávací kurzy Berlitz

on 13 leden 2015
Vytvořeno: 13 leden 2015

Patříte mezi ty, kteří se rádi vzdělávají a rozšiřují si své znalosti, a nebo Vaše zaměstnání či zaměstnavatel vyžaduje, abyste si rozšířili své obzory? Potom Vás jistě potěší naše akční nabídka na vzdělávací kurzy Berlitz.

Proč zrovna Berlitz?

Vzdělávací centrum Berlitz má dlouhodobé zkušenosti v oblasti vzdělávání dětí, mládeže i dospělých. Naše kurzy se zaměřují na tři základní oblasti Interkulturní programy, manažerské kurzy a mezikulturní školení.

Interkulturní programy

    • Manažerské kurzy

Mimo jazykových kurzů se soustřeďujeme také na celkové vzdělávání manažerů. Manažerské kurzy zahrnují komunikační dovednosti, business & leadership, mezikulturní vzdělávání a jazykové vzdělávání.

    • Kurzy soft skills

Kurzy soft skills jsou jedny z nejvyhledávanějších školení. Jsou to krátké čtyř hodinové kurzy, v jejichž průběhu získáte nejpodstatnější informace z každé oblasti.

    • Jazykové kurzy

Jazykové dovednosti jsou již nezbytnou nutností, dnes je běžnou praxí, že zaměstnavatel vyžaduje alespoň jeden světový jazyk. Naše vzdělávací centrum Berlitz nabízí několik druhů jazykových kurzů v různých jazycích. Od soukromých až po online jazykové kurzy.

Manažerské kurzy

Zvyšte si své znalosti o manažerské dovednosti a získejte tak na trhu práce konkurence schopnější postavení, zvyšte si svou kvalifikaci a zdokonalte svou osobnost. Mezi naše manažerské kurzy patři:

  • Komunikační dovednosti
  • Business & Leadership
  • Mezikulturní vzdělávání
  • Kurzy soft skills

Mezikulturní školení

Mezikulturní školení nabízíme jak pro manažery, firemní týmy, tak i pro jednotlivce nebo zaměstnance pracující v cizině. Školení jedné oblasti tvá 4 hodiny a jeho účastníci získají relevantní informace o konkrétní kultuře, jejích zajímavostech a zvláštnostech, které mohou mít vliv na chování obchodních partnerů.

Zaujala Vás naše nabídka interkulturních programů?

Zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 nebo použijte kontaktní formulář a získejte veškeré informace o našich programech ještě dnes.