Cizích kultur se nebojte, naučte se jim porozumět díky interkulturním programům

on 09 září 2015
Vytvořeno: 09 září 2015

Čeká Vás setkání s kolegy ze zahraničí nebo pojedete na zahraniční pracovní cestu, kde budete obchodně jednat se zahraničními partnery? Jedete na dovolenou a chcete znát kulturu a zvyky tamní země, potom jsou pro Vás naše interkulturní programy. Abyste měli jednodušší začátky, připravili jsme pro Vás mnoho poutavých mezikulturních školení. Naše interkulturní programy Vám rozšíří portfolio kompetencí a znalostí v oblasti odlišných kultur.

Problematikou mezikulturních programů se zabýváme již více jak 20 let. Díky nepřetržitému vývoji a zlepšování školících programů je vzdělávací centrum Berlitz mezi nejčastěji vyhledávanými poskytovateli vzdělání v oblasti interkulturních programů.

Interkulturní programy

Představíme Vám hlavní světová kulturní prostředí, odkud mohou pocházet Vaši obchodní partneři, spolupracovníci nebo přátelé, se kterými se budete v budoucnu setkávat. Získáte tak přehled o odlišnostech konkrétních kultur, porozumíte Vám doposud neznámým zvykům, a tak získáte přehled a předejdete případným fau pax.

Manažerské kurzy

Nejen jazykové kurzy pro manažery, ale celkové vzdělávání manažerů nabízí Vzdělávací centrum Berlitz. V nabídce je tedy kompletní balíček školení, která rozšíří rozhled, zvýší profesionalitu a rozvíjí osobnost manažerů. Do manažerských školení patří kurzy komunikačních dovedností, business & leadership, jazykové kurzy a mezikulturní vzdělávání.

Jaká témata patří do mezikulturních kurzů?

  • Obchodování napříč multikulturním spektrem
  • Kulturní prostředí USA
  • Kulturní prostředí Indie
  • Kulturní prostředí Čína
  • Kulturní prostředí Německo
  • Kulturní prostředí Francie
  • Kulturní prostředí Japonsko

Kurzy soft skills

Kurzy soft skills nebo-li kurzy měkkých dovedností jsou nejvyhledávanějším školícím balíčkem našeho vzdělávacího centra. Čtyřhodinové kurzy, které nazýváme Berlitz Shorties, trvají jeden půlden. V průběhu tohoto semináře získáte rozhled z každé vybrané oblasti jako jsou komunikace, prezentace, strategie a informovanost. To vše s praktickým cvičením, které je součástí každého kurzu soft skills.

Jazykové kurzy

Mezi naše další významné kurzy patří jazykové kurzy, které Vám pomohou snadně a na profesionální úrovni komunikovat v cizím jazyce, který si vyberete. Na výběr máte mezi soukromými, skupinovými, firemními i online jazykovými kurzy. Stačí si jen vybrat formu a konkrétní jazyk.

Zaujala Vás naše nabídka interkulturních programů?

Zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 nebo použijte kontaktní formulář a získejte veškeré informace o interkulturních programech ještě dnes.