Co to jsou interkulturní vzdělávací programy?

on 09 únor 2015
Vytvořeno: 09 únor 2015

Vzdělávací centrum Berlitz, s více než 135letou tradicí ve vzdělávání, nabízí vzdělání a rozšiřování kompetencí v mezikulturní oblasti. Toto školení Vám pomůže porozumět cizím kulturám a jejich hodnotám, kulturním a obchodním praktikám a další oblasti.

Náš mezikulturní program rozšíří Váš rozhled v odlišných obchodních zvyklostech, díky čemuž tak předejdete případným trapasům a nedorozuměním. Díky tomu budou Vaše obchodní výsledky na zahraničním trhu daleko úspěšnější.

Interkulturní programy Vám přinesou rozhled z hlavních světových kultur, ze kterých mohou být jak Vaši obchodní partneři, tak i budoucí kolegové. Dovolíme Vám porozumět odlišnostem jednotlivých kultur, naučíte se pochopit odlišné zvyky, tudíž budete v reálu vystupovat s jistotou a suverénně.

Profesionální konzultanti Berlitz

Naši konzultanti mají letité zkušenosti s životem a prací v zahraničí, absolvovali mezinárodní nebo mezikulturní studium. Jsou držiteli certifikace Berlitz.

Pro koho jsou mezikulturní školení určena?

  • Firemní týmy a jednotlivé zaměstnance, pracující pravidelně v cizině
  • Manažery, kteří pracují v zahraničí
  • Jednotlivce, kteří chtějí nebo potřebují koučing
  • Týmy s mezinárodní obsazeností

Výhody našich interkulturních školení:

Naše interkulturní školení Vám i vašim zaměstnancům přinesou řadu výhod jako je poradenství při plánování vzdělávacích kurzů. Manažerské semináře Vám ušijeme na míru, dle zaměření vaší firmy. Následně po absolvování manažerského školení získáte podporu.

Pomocí Berlitz Cultural Navigtor – COI získáte analýzu komunikačních stylů a stylu pro jednání účastníků manažerského školení.

Mezikulturní školení pomáhají manažerům k mnohem vyšším kulturním působením a dovednostem při řízení mezinárodních zaměstnanců a projektů. Vykazují poté také větší kulturní kompetence.

Díky mezikulturnímu školení Berlitz budete moci:

  • Vybudovat soudržné a produktivní a multikulturní týmy, a to jak ty konvenční, tak virtuální.
  • Rozvíjet u zaměstnanců schopnost budovat vztahy.
  • Podporovat rodinu zaměstnanců při přizpůsobování se prostředí.
  • Poskytovat okamžité a dostupné školení pomocí online kurzů Berlitz.

Zaujalo Vás interkulturní školení?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015! Odpovíme na jakékoliv Vaše dotazy týkající se mezikulturních školení a sdělíme Vám podrobnosti o ceně jednotlivých manažerských a jazykových kurzů.