Jazykové kurzy v zahraničí - výuka metodou Berlitz

on 08 červenec 2016
Vytvořeno: 08 červenec 2016


Znalost alespoň jednoho cizího jazyka je v současné době samozřejmostí a s jeho studiem se obvykle začíná už ve školních lavicích. Skupinová výuka pod vedením českých učitelů má jistě své výhody, ale nic se nevyrovná autentickému zážitku při studiu jazyků v zahraničí, uprostřed cizí kultury a mezi rodilými mluvčími. Pokud se k tomu navíc přidá i špičková učební metoda, kvalitní výsledek je zaručen. To vše Vám nabízí jazykové centrum Berlitz Praha, které Vám zajistí studijní pobyt v zahraničí.

jazykové kurzy v zahranici metoda Berlitz

Metoda Berlitz

Léty prověřená učební metoda, která vychází z poznatků o lidském myšlení a funkcích paměti, je zárukou rychlého a hlavně efektivního pokroku při jazykové výuce. Staví na principech přirozeného osvojování jazyka a jejím cílem je uložit jazykové znalosti a dovednosti do dlouhodobé paměti a tím zautomatizovat jejich použití v praxi. Lekce navíc probíhají pod vedením rodilých či bilingvních mluvčích, čímž je zajištěn kvalitní jazykový vstup.

Jazykové centrum Berlitz

Celosvětově naleznete více než 550 jazykových center Berlitz v 70 zemích a přesně tak široká je naše nabídka zahraničních jazykových pobytů. Můžete si totiž vybrat některé právě z těchto center, kde se studiu cizího jazyka budete věnovat.

Jen Vy si pak naplánujete, jaký typ pobytu Vám bude vyhovovat víc. Dáte-li přednost intenzivnímu studiu nebo volnějšímu studijnímu plánu v kombinaci s poznáváním okolí a místních atrakcí. V každém případě pro Vás bude zajištěno ubytování v hostitelské rodině, ubytovně či hotelu.

Studium angličtiny

Zprostředkujeme Vám také studijní pobyt s výukou anglického jazyka v síti našich partnerských center ELS. Jedná se o jazyková centra v USA, Kanadě a Austrálii, kde si můžete vybrat z více než 30 míst pro Váš pobyt.

V nabídce jsou tři varianty výukového programu, a to akademická angličtina, obecná angličtina a obchodní angličtina. Všechny varianty pak probíhají v intenzivní nebo volnější podobě v závislosti na Vašich preferencích. Ubytování je zajištěno na univerzitních kampusech či v hostitelských rodinách.

Mezinárodní jazykový tábor

Pro děti a mládež ve věku od 7 do 18 let organizujeme mezinárodní jazykové tábory v Rakousku, Irsku, Německu, Lucembursku, Velké Británii, Švýcarsku a Španělsku, kde se vyučuje angličtina, němčina, španělština a francouzština. Tyto tábory jsou perfektní příležitostí pro mladé setkat se s vrstevníky z celého světa a získat cenné kontakty a zkušenosti. Díky pobytu v cizím prostředí jsou mladí nuceni komunikovat v cílovém jazyce a tím prohlubují své znalosti a sebevědomí.

Využijte naši nabídku zahraničních studijních programů a zapracujte na svých jazykových dovednostech. Garantujeme, že budete spokojeni a Vaše jazyková úroveň se znatelně zlepší!

Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle 273 136 015 a my Vám velmi rádi poradíme s výběrem kurzu přesně podle Vašich představ.