Manažerské kurzy pro rozvoj vaši osobnosti

on 23 říjen 2015
Vytvořeno: 23 říjen 2015

Jistě se shodneme na tom, že v dnešní době dávno nestačí mít odborné znalosti, ale pod tíhou konkurence jsme nuceni rozšiřovat portfolio našich dovedností o komunikační dovednosti, vedení a organizování a mnoho dalších, které získáváme až několikaletou praxí.

Jak tedy rozšířit své kompetence a znalosti rychleji a efektivněji?
Manažerské kurzy vzdělávacího centra Berlitz poskytují svým klientům širokou nabídku různých dovednostních a vzdělávacích kurzů.

Manažerské kurzy:

Manažerské kurzy vzdělávacího centra Berlitz pomáhají zvyšovat konkurenceschopnost na trhu práce, rozšiřují kvalifikaci a profesionalitu a rozvíjí celkovou osobnost. Celkem zahrnují 4 hlavní témata:

  • Komunikační dovednosti
  • Díky absolvování kurzu komunikačních dovedností ovlivníte úspěšné obchodní jednání. Jednání budete moci úspěšně vést také na mezinárodní úrovni. Budete také umět efektivněji zaujmout své posluchače, využívat asertivitu, řešit konflikty, naslouchat, empaticky reagovat na konkrétní situace a další.

  • Business & Leadership
  • Tento typ manažerských kurzů je zaměřený na řízení lidských zdrojů, napomáhají při uskutečňování organizačních změn. Také se díky business&leadership naučíte strategie a taktiky prostřednictvím konfrontace ve skupině, formovat úspěšné lídry v nadnárodních organizacích a využívání globálních taktik.

  • Mezikulturní programy
  • Naučíte se jak jednat se zahraničními partnery z různých kulturních společností. Odhalíme vám specifika ne zcela známých kultur. Získáte zkušenosti v komunikaci se zaměstnanci z ciziny a jejich začlenění do vaší pracovní skupiny. Připravíme vás na pracovní působení v zahraničí.

  • Kurzy soft skills
  • Takzvané měkké dovednosti jsou předpokladem vašeho zdárného profesního rozvoje a úspěchů jak v práci, tak v osobním životě. Základem soft skills kurzů jsou půldenní semináře Berlitz Shorties, které trvají 4 hodiny denně. V kurzech soft skills naleznete také komunikaci, prezentační dovednosti, strategie a informovanost. To jsou další z mnoha součástí měkkých technik. Vybrat si také můžete z cílených seminářů a praktických cvičení.

Zaujaly Vás manažerské kurzy?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvíme si osobní schůzku, na které se dozvíte více o našich programech a rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.