Manažerské kurzy záruka úspěšného obchodního jednání

on 13 únor 2016
Vytvořeno: 13 únor 2016

Kdyby informace, které jsme získali za studií, stačily na celý profesní život, bylo by to příliš jednoduché. Aby byl v dnešní době manažer ve své profesi opravdu úspěšný a dosahoval kýžených výsledků, měl by na sobě i nadále pracovat a komplexně se rozvíjet. Hledáte-li z tohoto důvodu (a samozřejmě i z jiných) manažerské kurzy, rádi Vám nabídneme ty nejlepší.

MANAŽERSKÉ KURZY – VZDĚLÁNÍ NEJEN PRO MANAŽERY

Centrum vzdělávání manažerů Berlitz má určitě co nabídnout. Ve svém portfoliu má několik manažerských kurzů, které jsou cílené na Vaše konkrétní požadavky, dle Vašich preferencí.

SOFT SKILLS KURZY

Soft skills kurzy patří mezi naše nejvyhledávanější školící balíčky. Kurzy tzv. měkkých dovedností Vám umožní se naučit, jak úspěšně vést obchodní jednání, jak poutavě prezentovat své názory a poznatky, nebo jak precizně a efektivně strategicky plánovat.

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI

Kurzy se zaměřují především na mezinárodní meetingy vedoucích pracovníků, úspěšnou prezentaci na mezinárodní úrovni a vyjednávání na mezinárodní úrovni.

MEZIKULTURNÍ ŠKOLENÍ

V tomto kurzu si zdokonalíte dovednosti při komunikaci s cizinci. Seznámí Vás se zvyklostmi, tradicemi a hodnotami konkrétních zemí.

PŮLDENNÍ SEMINÁŘE

Nazývané rovněž Berlitz Shorties, jsou navržené tak, že se za pouhého půl dne dozvíte vše podstatné k dosažení co nejlepších obchodních výsledků.

BUSINESS & LEADIRSHIP


Kurzy se soustřeďují na vedení založené na principu začleňování. Jedná se o přesně daný rámec konceptů, nástrojů a programů, který Vám poskytne flexibilní, stupňovatelná a globálně platná řešení.

Nezapomínejte také na své vzdělávání v oblasti jazykové vybavenosti! Přihlaste se např. do našich soukromých jazykových kurzů, nebo si vyberte z naší aktuální akční nabídky.

Nevíte-li, který typ jazykového kurzu by Vám nejvíce vyhovoval, nabízíme ukázkovou lekci zdarma!

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte!