Neobávejte se cizích kultur a porozumějte jim

on 13 červenec 2015
Vytvořeno: 13 červenec 2015

Stále častěji se setkáváme s obavami svých klientů, kteří mají pracovně odjíždět do zahraničí nebo přijmout do svého týmu nového kolegu z ciziny. Bojí se, že neporozumí nové kultuře, jejím zvykům a tradicím. Abychom Vám umožnili jednodušší start, připravili jsme pro Vás několik zajímavých mezikulturních školení. Absolvováním mezikulturního kurzu si rozšíříte své kompetence o znalosti v oblasti odlišností jiných kultur.

Již více jak 20 let se zabýváme problematikou jiných kultur a pomocí neustálého vývoje a zdokonalení školících programů patří vzdělávací centrum Berlitz mezi jednoho z nejvyhledávanějších poskytovatelů vzdělání v mezikulturní oblasti.

Z jakých školení si můžete vybrat?

Manažerská školení

Pro manažery pracující na mezinárodní úrovni jsme připravili několik školení, která se zaměřují na jejich potřeby, ať už pracují v mezinárodní společnosti, v cizině nebo mají tým tuzemských i zahraničích pracovníků.

Absolvováním tohoto školení získají nemalé znalosti o novém prostředí a kulturních zvyklostech, které s sebou přinese jak práci v zahraničí, tak případný kolega z ciziny.

Manažer bude připraven na případné odlišnosti a pomůže novému členovi týmu rychlejšímu a hladšímu začlenění.

Manažerská školení mohou probíhat v různých jazycích, aktuálně nabízíme školení v češtině, angličtině nebo němčině. Místo konání může být ve Vaší firmě, v prostorech vzdělávacího centra Berlitz nebo na jiném místě, kde se běžně konají podobná školení (hotel, školící centrum).

Multikulturní prostředí

Obchodní trh je v současné době globálně propojen a jeho členům přináší neomezené možnosti setkávání obchodníků z různých částí celého světa. Aby obchodníci byli ve svém oboru úspěšní, je důležité dobře se orientovat v odlišnostech a zvycích dané lokality, ve které obchoduje. Mezikulturní školení Vám s tím pomohou.

Na výběr máte hned z několika různých kulturních oblastí, mezi které patří:

  • Obchodování napříč multikulturním spektrem
  • Kulturní prostředí USA
  • Kulturní prostředí Indie
  • Kulturní prostředí Čína
  • Kulturní prostředí Německo
  • Kulturní prostředí Francie
  • Kulturní prostředí Japonsko

Zaujala vás naše nabídka mezikulturních školení?

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte, velice rádi Vám poradíme, zodpovíme případné otázky a pomůžeme nalézt ideální školení právě pro Vás. Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015, emailu nebo pomocí kontaktního formuláře.