Poznejte tradice a kulturu svého obchodního partnera - získejte výhodu

on 06 květen 2016
Vytvořeno: 06 květen 2016

Chystáte se na zahraniční pracovní cestu, kde budete jednat se zahraničními partnery nebo Vaši zahraniční partneři přijedou k Vám? Věřte, že znalost jejich kultury a zvyklostí bude Vaší velkou výhodou, kterou při vyjednávání můžete lehce použít.

Vzdělávací centrum Berlitz pro Vás připravilo velmi užitečná a přínosná mezikulturní školení. Tyto semináře Vám pomohou pochopit reakce a chování zahraničních partnerů, se kterými spolupracujete.

Co jsou interkulturní programy?

V interkulturním programu Vám představíme jednotlivá kulturní prostředí z celého světa, odkud mohou pocházet Vaši obchodní partneři, zaměstnanci i přátelé. Naučíte se o odlišnostech konkrétní cizí kultury, a tak porozumíte Vám doposud neznámým zvykům, které můžete využít při obchodním jednání a získáte tak výhodu a předejdete případné trapné situaci.

Jaká témata patří do mezikulturních kurzů?

  • Obchodování napříč multikulturním spektrem
  • Kulturní prostředí USA
  • Kulturní prostředí Indie
  • Kulturní prostředí Čína
  • Kulturní prostředí Německo
  • Kulturní prostředí Francie
  • Kulturní prostředí Japonsko

Jazykové kurzy Berlitz

K našim stejně efektivním vzdělávacím kurzům bezpochyby patří také jazykové kurzy. Vybrat si můžete z mnoha variant kurzů i jazyků, které chcete studovat.

Kurzy soft skills

Kurzy soft skills, nebo-li kurzy měkkých dovedností, jsou zaměřeny na oblasti chování a vztahují se k sociální/emoční inteligenci. Berlitz Shorties jsou půl denní manažerské semináře, díky kterým se dozvíte vše potřebné k dosažení nejlepších obchodních výsledků. Po jejich absolvování budete mít přehled v oblastech komunikace, prezentace, strategie a informovanosti. Celý kurz provází praktická cvičení a ukázky.

Manažerské kurzy

Vzdělávací centrum Berlitz má ve svém portfoliu také manažerské kurzy. Ty završují kompletní balík školení, která zvyšují manažerskou kvalifikovanost, pomohou rozšířit jejich rozhled a zvýší jejich profesionalitu.

Zaujaly Vás interkulturní školení a manažerské kurzy?

Kontaktujte nás, rádi odpovíme na vaše dotazy a případně najdeme volný termín pro vaše školení.