Připravte se na zahraniční obchodní jednání a jednejte úspěšně i v prostředí jiných kultur

on 21 červen 2016
Vytvořeno: 21 červen 2016

Čeká Vás zahraniční obchodní jednání a Vy chcete být připraveni minimálně na 100%? Nenechte se překvapit díky interkulturnímu a manažerskému školení, které vytvoříme na míru Vašemu zaměření a očekávané obchodní schůzce. Jsme zkušení profesionálové, kteří se rozvojem manažerů zabývají řadu let a pro naše klienty jsme spolehlivými partnery v jejich podnikání.

Co můžete očekávat od interkulturního školení?

Mezikulturním školením se zabýváme více než 20 let a za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností. Naše vzdělávací centrum Berlitz získalo post nejvyhledávanějšího poskytovatele školení v oblasti mezikulturní informovanosti a manažerských dovedností.

V mezikulturních školeních se zaměřujeme na rozvoj manažerských schopností vedoucích pracovníků, kteří pracují pro zahraniční společnosti v tuzemsku, vedou zahraniční či smíšené pracovní týmy nebo odjíždí pracovně do zahraničí.

Tato mezikulturní školení jsou také vhodná pro obchodní zástupce, kteří jednají se zahraničními partnery a klienty..Díky odhalení zvyklostí a zvláštností konkrétní kultury budou Vaši manažeři připraveni na nejrůznější situace a při jednání se zahraničními partnery, zaměstnanci či zákazníky nebudou překvapeni případnými odlišnostmi dané kultury.

Proč se zúčastnit mezikulturního školení?

Obchodní svět se již dávno otevřel celosvětovému trendu a je zcela propojen. Díky tomu se otevírají bezmezné obchodní možnosti a rozvoj Vaší společnosti. K navázání a následném uzavření obchodu potřebujete znát kulturní dědictví svých obchodních partnerů. Předcházejte případnému faux pas a hbitě reagujte na situace, které by Vás jinak mohly vyvést z míry.

Témata mezikulturního školení

Vybrat si můžete z širokého portfolia připravených školení, která Vás dokonale připraví na jednání se zahraničními obchodními partnery. Patří mezi ně například:

  • Kulturní prostředí USA
  • Kulturní prostředí Německo
  • Kulturní prostředí Německo
  • Kulturní prostředí Indie
  • Kulturní prostředí Čína
  • Kulturní prostředí Japonsko
  • a mnoho dalších.

Připravíme také individuální školení a manažerské kurzy dle Vašich požadavků a potřeb

Zajímá Vás mezikulturní školení?

Zavolejte na číslo +420 273 136 015 nebo kontaktujte kancelář Berlitz Praha a žádejte detailní informace.