Soft skills kurzy

Vzdělávací centrum Berlitz představuje komplexní manažerský kurz měkkých dovedností - soft skills.

Půldenní semináře soft skills trvají 4 hodiny a přehledným způsobem seznamují účastníky kurzu se zásadními informacemi následujících témat:

Komunikace

Komunikace směrem k zaměstnancům, směrem k obchodnímu partenerovi a vůči týmovým spolupracovníkům. Sdělte to potřebné, stůjte si za svým. Asertivita je klíčovou dovedností pro účinné vedení týmu.

Řízení projektů

Buďte úspěšní v řízení projektů - osvojte si time management, stress management, sebekoučink a schopnost efektivního rozvržení práce. Posilíme Vaši kreativitu a trénování paměti.

Řízení prodeje, vztahy s klienty

Jak jednat s klienty? Jak čelit nepříjemným zákazníkům? Jak řešit reklamace? Díky tomuto školení se naučíte orientovat se v situacích při jednání se zákazníky.

Strategické jednání a vedení

Vedení týmu a strategie vyžadují analýzu problémů, úspěšnou komunikaci a ovlivňování bez nátlaku. Strategické jednání se dá naučit!

Mezikulturní školení

Orientujte se v neznámém kulturním prostředí, mějte výhodu informovaného. Získejte co nejvíce informací při školení interkulturních programů.

Zaujaly Vás kurzy soft skills?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo +420 273 136 015.
Zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy o kurzech soft skills a sdělíme Vám podrobnosti o ceně jednotlivých půldenních seminářů.